Бібліотека

    Історія нашої бібліотеки сягає далекого 1954 року, коли було відкрито "Технічне училище № 3. Для навчання студентів були потрібні не тільки аудиторії та майстерні, а й бібліотека, яка б надавала можливість студентам працювати з літературою безпосередньо за місцем навчання. У своїй історичній біографії училище неодноразово перейменовувалося, але існування бібліотеки ніколи не зупинялося.


Bibl3.jpg

У ХХІ сторіччя бібліотека ВПУ №17 увійшла з новими вимірами, свідомо розуміючи необхідність серйозної її перебудови, впровадженням та використанням у роботі інформаційних комунікативних технологій, поєднанням традиційних та електронних фондів, появою інноваційних форм роботи та нових форм обслуговування. Тому наш навчальний заклад поставив перед собою задачу - створення сучасного Інформаційно-бібліотечного центру. У 2009 році у бібліотеці проведено найсучасніший ремонт. Ми маємо тепер просторий читальний зал, з сучасними зручними меблями, де розташовані книжкові виставки, куточок національної символіки, куточок українського побуту, куточок відпочинку, а також відкриті полиці на яких розташовані фонди та тематичні виставки, тематичні папки, молодіжні журнали та журнали для викладачів видавництва «Основа» та «Шкільний світ». Тепер користувачі мають можливість спілкуватися у комфортабельних умовах перебування. Це наша престижність, показник високого рівня нашого учбового закладу - де учні живуть і працюють.


Bibl2.jpg


В сучасній бібліотеці недостатньо мати інформацію, а й потрібно організувати доступ до неї в зручній  для читача формі. Тому бібліотека постійно шукає нові привабливі форми роботи та послуги. Враховуючи вимоги часу для формування та розвитку здібностей студентів до самостійного пошуку, аналізу й використання інформації  у 2010 року читальний зал бібліотеки обладнано шістьма сучасними комп'ютерами з підключенням до  мережі Інтернет, мультимедійними засобами. Студенти також можуть скористатися