Циклові комісії

   cikl_kom.jpg  

Згідно Положення про методичну раду у професійних (професійно-технічних) освітніх закладах, з метою планування заходів з аналітичної, організаційної, дослідницької діяльності, удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення змісту професійної (професійно-технічної) освіти, розробки навчально-плануючої документації у освітньому закладі створено 11 циклових комісій :





1.1. Циклова комісія машинобудівного напрямку:

Голова комісії:      

1. Нікітенко Л.О.           

- викладач

Члени комісії:

2. Лукін Р.В.

- старший майстер

3. Лиска Ю.Є.

- майстер в/н

4. Мосейко Л.О.

- майстер в/н

5. Неліна К.В.

- майстер в/н

6. Шабалєв В.В.

- майстер в/н

7. Черненко І.Г.

- майстер в/н

8. Макашова І.А.

- майстер в/н

9. Волкогон Л.В.

- майстер в/н

1.2. Циклова комісія електротехнічних професій:

Голова комісії:      

1. Щербина В.А.

- викладач

Члени комісії:

2. Бернєвек А.В.

- старший майстер

3. Бершадська Г.П.       

- викладач

4. Филипенко Л.В.

- викладач

5. Харкута Ю.К.

- викладач

6. Косенко А.В.

-викладач

7. Проценко І.В

- майстер в/н

8. Онищенко Н.В.

- майстер в/н

9. Лаврушко А.В.

- майстер в/н

10. Шендрик О.О.

- майстер в/н

11 .Яковенко Г.Г.

- майстер в/н

12. Фаріна Н.І.

- майстер в/н

13. Соловей В.М.

- майстер в/н

14. Столярова А.В.

- майстер в/н

15. Макаренко М.О.

- майстер в/н

1.3. Методична комісія слюсарних професій:

Голова комісії:     

1. Калманов М.Й.          

- викладач             

Члени комісії:

2. Козич М.М.

- викладач

3. Додух А.В.

- викладач

\

4. Волков Є.П.

- майстер в/н

5. Царик В.І.

- майстер в/н

6. Кузнецов В.М.

- майстер в/н

7. Кузнецов В.В.

- майстер в/н

8. Ніколаєв Д.В

- майстер в/н

1.4. Методична комісія  інформаційних технологій:

Голова комісії:     

1. Галаницька О.О.         

- викладач

Члени комісії:

2. Костіна Т.Ю.

- заст. директора з НВР

3. Терентьєв О.М.

- старший майстер


4. Макашов В.В

- викладач

5. Татаринцев Д.В.

- майстер в/н

6. Іванова Г.А.

- майстер в/н

7. Бутенко А.В.

- майстер в/н

8. Голуб Т.І.

- майстер в/н

1.5. Циклова комісія  бухгалтерського обліку:

Голова комісії:     

1. Сагайдак О.М.             

- викладач                      

Члени комісії:

2. Угріна Ю.Л

- викладач

3. Мантула С.Г.

- майстер в/н

4. Грунтковська Ю.В.

- майстер в/н

5. Зарецька Є.В.

- майстер в/н

6. Гордуз Ю.В.

- майстер в/н

7. Літвінова В.Л.

- майстер в/н

8. Букрєєва Н.П.

- майстер в/н

1.6. Методична комісія харчової промисловості:

Голова комісії:    

1. Грабар А.О.                  

- викладач

Члени комісії:

2. Псарьова Н.М.

- заст. директора з НР

3. Шутова В.М.

- старший майстер

4. Шуть О.Е.

- майстер в/н

5. Костюк Л.В.            

- майстер в/н

6. Гладченко Т.В.        

- майстер в/н

7. Косенко О.Ф.

- майстер в/н

8. Чуприна Л.І.

- майстер в/н

9. Кравець О.В.

- майстер в/н

1.7. Методична комісія природничо-математичної підготовки:

Голова комісії:    

1. Чорна Ю.С.                  

- викладач математики

Члени комісії:

2. Терентьєв М.В.

- директор

3. Купренко О.С.          

- викладач

4. Орлик А.Г.

- викладач

5. Зайко А.В.

- викладач

6. Мішенкова Л.М.

- викладач

7. Литвиненко В.С.

- викладач

1.8. Методична комісія суспільствознавства:

Голова комісії:    

1. Мотуз А.В.                   

- викладач                      

Члени комісії:

2. Калина Н.В.

- зав. ІМЦ

3. П’ятковська О.С.

- викладач

4. Бахтіаров С.В.

- викладач

5. Лук’яненко В.П.

- викладач

6. Базарова О.О.

- вихователь

7. Кузьміна Т.І.

- вихователь

8. Момонт Л.А.

- вихователь

9. Голобородько Н.В.

-вихователь

1.9. Методична комісія гуманітарної підготовки:

Голова комісії:    

1. Верещак І.М.               

- викладач

2. Купріяненко М.О.

- заст. директора з ВР

3. Заяц О.В.

- соціальний педагог

4. Мірошніченко Ю.Л.

- викладач

Члени комісії:

5. Кульбачко І.А.

- практичний психолог

6. Лимар Т.О.

- викладач

7. Желіховська Т.М.

- викладач

8. Назаренко А.В

- викладач

9. Єрмолаєва А.С.

- викладач

10. Лисяк О.М.

- викладач

1.10. Методична комісія фізичного та національно-патриотичного виховання:

Голова комісії:    

1. Єфименко О.О.           

- викладач

2. Ільченко В.В.

- керівник фізичного виховання

3. Софієнко О.В.

- викладач

4. Прудіус М.І.

- викладач

5. Поляков О.Д.

- викладач

1.11. Методична комісія класних керівників:  

Голова комісії:         

- Орлик А.Г. – викладач

Класні керівники       

Додух А.В., Лимар Т.О., Козич М.М.,  Галаницька О.О., Шуть О.Е., Бахтіаров С.В., Сагайдак О.М., Чорна Ю.С., Неліна К.В., Верещак І.М., Грабар А.О., Зайко А.В., Мотуз А.В.,  Мантула С.Г., Голуб Т.І.., Єфименко О.О., Проценко І.В., Єрмолаєва А.С., Косенко А.В., Лук’яненко В.П., Назаренко А.В., Литвиненко В.С., Столярова А.В., Макаренко М.О.