Педагогічні працівники

Співробітники

Бакурака Олександра Юріївна

Бакурака Олександра Юріївна

  Майстер виробничого навчання    

Бахтіаров Сергій Васильович

Бахтіаров Сергій Васильович

  Викладач правознавства    

Бернєвек Ганна Віталіївна

Бернєвек Ганна Віталіївна

  Старший майстер    

Бершадська Галина Петрівна

Бершадська Галина Петрівна

  Викладач спецдисциплін    

Бутенко Андрій Володимирович

Бутенко Андрій Володимирович

  Майстер виробничого навчання    

Величко Олена Миколаївна

Величко Олена Миколаївна

  Соцiальний педагог    

Верещак  Ірина Миколаївна

Верещак Ірина Миколаївна

  Викладач зарубіжної літератури    

Волков Євгеній Петрович

Волков Євгеній Петрович

  Майстер виробничого навчання    

Волкогон Людмила Валеріївна

Волкогон Людмила Валеріївна

  Майстер виробничого навчання    

Галаницька Ольга Олегівна

Галаницька Ольга Олегівна

  Викладач інформатики    

Гладченко Тетяна Василівна

Гладченко Тетяна Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Голуб Тетяна Іванівна

Голуб Тетяна Іванівна

  Майстер виробничого навчання    

Грабар Анжела Олександрівна

Грабар Анжела Олександрівна

  Викладач спецдисциплін    

Грунтковська Юлія Валеріївна

Грунтковська Юлія Валеріївна

  Майстер виробничого навчання, викладач спецдисциплін    

Гудим Наталія Олександрівна

Гудим Наталія Олександрівна

  Викладач фізичної культури    

Додух Антоніна Валеріївна

Додух Антоніна Валеріївна

  Викладач охорони праці    

Єрмолаєва Аліна Станіславівна

Єрмолаєва Аліна Станіславівна

  Викладач іноземної мови    

Єфименко Олександр Олександрович

Єфименко Олександр Олександрович

  Викладач фізичної культури, вихователь    

Зайко Анатолій Всеволодович

Зайко Анатолій Всеволодович

  Викладач фізики    

Заяц Олена Володимирівна

Заяц Олена Володимирівна

  Соціальний педагог    

Іванова Ганна Анатоліївна

  Майстер виробничого навчання    

Ільченко Володимир Васильович

Ільченко Володимир Васильович

  Керівник фізичного виховання, викладач фізичного виховання    

Калманов Михайло Йосипович

Калманов Михайло Йосипович

  Викладач спецдисциплін    

Козич Марина Миколаївна

Козич Марина Миколаївна

  Викладач спецдисциплін    

Косенко Андрій Володимирович

  Викладач спецдисциплін (за сумісництвом)    

Косенко Олександра Федорівна

Косенко Олександра Федорівна

  Майстер виробничого навчання    

Костюк Любов Василівна

Костюк Любов Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Кравець Оксана Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Кузнецов Вадим Володимирович

Кузнецов Вадим Володимирович

  Майстер виробничого навчання    

Кузнецов Віктор Михайлович

Кузнецов Віктор Михайлович

  Майстер виробничого навчання    

Кузьмина Тетяна Іванівна

Кузьмина Тетяна Іванівна

  Вихователь    

Кульбачко Ірина Анатоліївна

Кульбачко Ірина Анатоліївна

  Практичний психолог    

Купренко Олександра Сергіївна

Купренко Олександра Сергіївна

  Викладач хімії    

Лаврушко Анатолій Васильович

Лаврушко Анатолій Васильович

  Майстер виробничого навчання    

Лещенко Світлана Володимирівна

  Майстер виробничого навчання    

Лимар Тамара Олексіївна

Лимар Тамара Олексіївна

  Викладач української мови та літератури    

Лиска Юрій Євгенович

Лиска Юрій Євгенович

  Майстер виробничого навчання    

Лисяк Олена Миколаївна

  Викладач іноземної мови    

Литвиненко Віталіна Сергіївна

Литвиненко Віталіна Сергіївна

  Викладач фізики    

Лук'яненко Володимир Петрович

Лук'яненко Володимир Петрович

  Викладач історії    

Лукін Роман Вікторович

Лукін Роман Вікторович

  Старший майстер    

Макаренко Маргарита Олесандрівна

Макаренко Маргарита Олесандрівна

  Майстер виробничого навчання    

Макашов Валерій Валерійович

  Викладач спец.дисциплін за сумісництвом    

Макашова Ірина Анатоліївна

Макашова Ірина Анатоліївна

  Майстер виробничого навчання, викладач суспільних дисциплін    

Макієвська Юлія Вадимівна

  Викладач української мови та літератури    

Мішенкова Лідія Миколаївна

Мішенкова Лідія Миколаївна

  Керівник гуртка    

Момонт Людмила Алимівна

Момонт Людмила Алимівна

  Вихователь    

Мосейко  Людмила Олексіївна

Мосейко Людмила Олексіївна

  Майстер виробничого навчання    

Мотуз  Алла Вікторівна

Мотуз Алла Вікторівна

  Викладач історії    

Назаренко Анна Вячеславівна

Назаренко Анна Вячеславівна

  Викладач іноземної мови    

Нікітенко Любов  Олександрівна

Нікітенко Любов Олександрівна

  Викладач спецдисциплін    

Ніколаєв  Дмитро Валерійович

Ніколаєв Дмитро Валерійович

  Майстер виробничого навчання    

Онищенко Надія Василівна

Онищенко Надія Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Орлик Анатолій Григорович

Орлик Анатолій Григорович

  Викладач хімії та біології    

П'ятковська Оксана Сергіївна

П'ятковська Оксана Сергіївна

  Викладач спецдисциплін    

Пікуль Ніна Валеріївна

Пікуль Ніна Валеріївна

  Майстер виробничого навчання    

Поляков Олександр Дмитрович

  Викладач "Захист Вітчизни"    

Проценко  Іван Віталійович

Проценко Іван Віталійович

  Майстер виробничого навчання    

Прудіус Микола Іванович

Прудіус Микола Іванович

  Викладач фізичної культури, керівник гуртка    

Сагайдак Оксана Миколаївна

Сагайдак Оксана Миколаївна

  Викладач економічних дисциплін    

Соловей  Віктор Миколайович

Соловей Віктор Миколайович

  Майстер виробничого навчання    

Сорока  Костянтин Андрійович

Сорока Костянтин Андрійович

  Майстер виробничого навчання    

Столярова Анна Володимирівна

Столярова Анна Володимирівна

  Майстер виробничого навчання    

Татаринцев Дмитро Вячеславович

Татаринцев Дмитро Вячеславович

  Майстер виробничого навчання    

Терентьєв Олександр Миколайович

Терентьєв Олександр Миколайович

  Старший майстер, викладач спецдисциплін    

Угріна Юлія Валеріївна

  Викладач спецдисциплін    

Фаріна Наталія Ігорівна

Фаріна Наталія Ігорівна

  Майстер виробничого навчання    

Филипенко  Леонід Володимирович

Филипенко Леонід Володимирович

  Викладач зварювальних дисциплін    

Харкута Юрій Кузьмич

Харкута Юрій Кузьмич

  Інженер з охорони праці, викладач спецдисциплін    

Царик Валентина Іванівна

Царик Валентина Іванівна

  Майстер виробничого навчання    

Чередниченко Оксана Володимрівна

  Майстер виробничого навчання    

Черненко Ірина Григорівна

Черненко Ірина Григорівна

  Майстер виробничого навчання    

Чорна Юлія Степанівна

Чорна Юлія Степанівна

  Викладач математики та інформатики    

Чуприна Лариса Іванівна

Чуприна Лариса Іванівна

  Майстер виробничого навчання    

Шабалєв Віталій Вікторович

Шабалєв Віталій Вікторович

  Майстер виробничого навчання    

Шаравара Наталія Сергіївна

  Майстер виробничого навчання    

Шендрик Ольга Олександрівна

Шендрик Ольга Олександрівна

  Майстер виробничого навчання    

Шутова Вікторія Миколаївна

Шутова Вікторія Миколаївна

  Старший майстер    

Шуть Олена Емануїлівна

Шуть Олена Емануїлівна

  Майстер виробничого навчання    

Щербина Вікторія Альбертівна

Щербина Вікторія Альбертівна

  Викладач зварювальних дисциплін    

Яковенко Ганна Григорівна

Яковенко Ганна Григорівна

  Майстер виробничого навчання